معرفی گروه هدیش

شرکت هدیش سبز پارسه از سال ۱۳۸۷ با هدف تولید محصولات صوتی و تصویری با کیفیت برای برندهای داخلی تاسیس شد تا این برندها بتوانند با خیال راحت و به ‌دور از دغدغه تولید، کیفیت محصولاتشان را با توجه به نیاز مشتری ارتقا دهند. به دلیل استقبال برندهای داخلی، ما از سال ۹۵ فعالیت‌های خود را گسترش دادیم و ظرفیت خط تولید را به ۱۰۰٬۰۰۰ دستگاه تلویزیون در سال رساندیم. ما (شرکت هدیش سبز پارسه)، بعد از این در کنار تاسیس خط تولید، برای بهبود تجربه مشتریان شرکت خدمات اریسا الکتریک ایرانیان را ثبت کردیم. با همکاری این دو شرکت، تقاضای برندهای مطرح بازار برای داشتن تلویزیون‌های با کیفیت بیشتر شد. بعد از این ظرفیت تولید را به ۲۰۰٬۰۰۰ دستگاه در سال رساندیم. در سال‌های اخیر تلاش کردیم با طراحی منحصر به فرد و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا مثل؛ QLED، کیبورد Airmouse فارسی، HBB TV و … و همین‌طور تولید محصولاتی مثل ساندبار و ساب ووفر تجربه‌ی متفاوتی برای مخاطبان خود فراهم کنیم. در نهایت در سال ۱۳۹۹ بعد از تولید موفق برای سایر برندها، برند رسمی خود به نام پانورامیک را به بازار معرفی کردیم. که با داشتن نیروهای خلاق و جوان در کنار خدمات پس از فروش، بتوانیم محصولی با کیفیت به دست هر ایرانی برسانیم.

روند گردش کار

ساخت تلویزیون در هدیش از 8 مرحله کلی تشکیل شده است. متخصصان هدیش پس از طراحی چارچوب یک محصول (ابعاد، پنل، پردازنده و…) ، به انتخاب قطعات موردنیاز می‌پردازند. سپس بورد دستگاه طبق قطعات انتخابی طراحی، ساخته و با قطعات انتخابی مونتاژ می‌شود. پس از ساخت بورد، نوبت طراحی و ساخت بدنه با جنس و رنگ موردنظر و در نهایت، مونتاژ همه قطعات و تکمیل دستگاه است. تست محصول، آخرین گام تولید در هدیش است که در حوزه‌های مختلف تصویر، صدا، عمر، دمای قابل تحمل، نوسان ولتاژ و بسته‌بندی، انجام خواهد شد.

سخن مدیر عامل

در عصر ارتباطات، تلویزیون به عنوان بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی افراد، تاثیر به سزایی در رشد و توسعه جوامع ایفا می‌کند. شرکت هدیش با بیش از 13 سال سابقه در تولید محصول برای مشتریان OEM و ODM و پوشش سلایق مشتریان مختلف، امروز افتخار دارد تا به عنوان یک تولیدکننده داخلی، به ارائه محصولات با کیفیت در بازارهای داخلی و جهانی بپردازد. ما در هدیش، با اتکا به دانش فنی متخصصان خود در حوزه‌های الکترونیک، مکانیک، نرم‌افزار و سخت‌افزار و همچنین بهره‌گیری از فناوری‌های روز و شناسایی هرچه بهتر منابع داخلی و خارجی، توانستیم دانش تولید در حوزه صوت و تصویر را بومی کرده و به خوبی از آن بهره‌بردایر کنیم. ما در این مسیر، از همراهی شرکای تجاری، تکنولوژیکی و علمی در انتقال دانش و تجربه نیز بهره‌مند بودیم تا از این طریق بتوانیم محصولاتی همگام با فناوری‌های روز دنیا را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. موقعیت جغرافیایی ایران و نزدیکی به بازارهای اروپا و خاورمیانه در کنار بهره‌گیری از منابع داخلی، این فرصت را برای ما به همراه دارد که با تولید محصولات باکیفیت برای سلیقه‌های مختلف، راه خود را به سمت بازارهای جدید باز کرده و به ارائه خدمات و پشتیبانی بهتر و با قیمت مناسب بپردازیم. شرکت هدیش آمادگی خود را برای همکاری با برندهای مختلف، با نیازها و سلایق متفاوت، اعلام کرده و از همکاری‌ها و روابط تجاری بلندمدت استقبال می‌کند. ما مشتریان خود را لایق بهترین خدمات می‌دانیم و سعی داریم تا با بهره‌گیری از دانش و فناوری روز، تجربه‌‌ای نو و لذت‌بخش را به مخاطبان هدیه دهیم.

احمد نظامی پور دزفولی

سایر اعضا

اسم شخص

سمت در سازمان

اسم شخص

سمت در سازمان

اسم شخص

سمت در سازمان

اسم شخص

سمت در سازمان

اسم شخص

سمت در سازمان

اسم شخص

سمت در سازمان

اسم شخص

سمت در سازمان

اسم شخص

سمت در سازمان

سوالات متداول

شرکت هدیش سبز پارسه، از سال 1387، فعالیت خود را آغاز کرده است.

شرکت هدیش ارائه محصولات با كيفيت را از ماموریت‌های اصلی خود می‌داند. ما به رعايت حقوق مصرف كننده واقفیم و همراهى با مشتری را حتى پس از خريد از اولویت‌های خود می‌دانیم.

تمامی برندهای داخلی و تولیدکنندگان OEM و ODM ، بنکداران و فروشندگان محصولات صوتی و تصویری از مشتریان هدیش به شمار می‌آیند. شرکت هدیش آمادگی خود را برای همکاری با برندهای مختلف، با نیازها و سلایق متفاوت، اعلام کرده و از همکاری‌ها و روابط تجاری بلندمدت استقبال می‌کند.

تولید محصولات با کیفیت از مهمترین اهداف هدیش در انجام فعالیتش است که بهره‌مندی از ایزوهای 9001:2015 در سیستم مدیریت کیفیت، 14001:2015 در سیستم مدیریت محیط زیست و 45001:2018 در سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی دلیلی بر این مدعا است.

در حال حاضر شرکت هدیش تولید محصولات صوتی، تصویری و قطعات الکترونیکی این محصولات را در دستور کار خود قرار داده است.

فرم ارتباط مستقیم با مدیرعامل

برای ارتباط مستقیم با مدیرعامل و ارسال پیام، فرم زیر را تکمیل کنید

[gravityform id="15" title="false" description="false" ajax="false"]