امروزه توسعه تکنولوژی نقش مستقیمی در پیشرفت ابعاد مختلف اجتماعی، اقتصادی و سیاسی هر کشور دارد و دانشگاه‌ها و مراکز علمی، به عنوان محلی برای آموزش نیروی متخصص و ماهر، نقش موثری در این توسعه ایفا خواهند کرد. ارتباط موثر میان بخش صنعت و دانشگاه باعث می‌شود تا نیروی انسانی متخصص بتواند دانش و مهارت خود را در عرصه تولید و صنعت به کار گیرد و به این ترتیب، رشد و توسعه داخلی شکل گیرد. شرکت هدیش سبز پارسه، همواره نوآوری و فناوری‌های روز را به عنوان بخشی‌ جدایی‌ناپذیر از فعالیت خود مورد توجه قرار داده است. حمایت و همکاری با دانشگاه‌‌ها، یکی از اقدامات هدیش برای ایفای نقشی موثر در رشد و توسعه دانش کشور است که این همکاری در چهار حوزه کارآموزی، حمایت از پایان نامه‌ها، همکاری با انجمن‌ها و بازدیدهای علمی انجام می‌پذیرد.

زمینه های همکاری

کارآموزی در هدیش
Artboard 2
حمایت از پایان نامه
Artboard 3
بازدید از کارخانه
Artboard 4
همکاری با انجمن ها

کارآموزی در هدیش

کارآموزی در هدیش، یکی از فرصت‌های پیش رو برای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی است تا بدون دغدغه، وارد بازار کار شده و از دانش خود بهره بگیرند. خانواده هدیش با فراهم ساختن مسیر رشد و آموزش، مفتخر است تا همراه دانشجویان و متخصصان جوان کشور باشد.

حمایت از پایان نامه ها

دانشگاه‌ها به عنوان بستری برای تحقیق و پژوهش، نقشی موثر در رشد فناوری و پرورش نوآوری ایفا می‌کنند. در همین راستا، شرکت هدیش سبز پارسه سعی دارد تا با حمایت از پایان نامه‌های دانشگاهی، گامی در راستای حمایت از توسعه دانش در کشور بردارد. دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری که موضوعات پایان‌نامه آنها در حوزه فناوری‌های صوتی و تصویری است، می‌توانند پروپوزال خود را برای هدیش ارسال کنند تا در صورت دارا بودن شرایط، مورد حمایت این شرکت قرار گیرند.

بازدید از کارخانه

شرکت هدیش سبز پارسه با دارا بودن یکی از بزرگترین و مجهزترین کارخانه‌های کشور، سال‌هاست که به تولید محصولات صوتی و تصویری برای برندهای معتبر داخلی مشغول است. هدیش این امکان را برای دانشجویان علاقمند فراهم ساخته تا از کارخانه‌های آن بازدید به عمل آورند و با شیوه تولید محصولاتش آشنا شوند.

همکاری با انجمن ها

حمایت از انجمن‌های علمی در تولید محتوای تخصصی صنعت، یکی دیگر از اقدامات هدیش در راستای توسعه دانش در کشور است. شرکت هدیش با بیش از 14 سال سابقه فعالیت در بخش تولید لوازم صوتی و تصویری، آمادگی خود را برای همکاری و حمایت از انجمن‌های علمی و دانشگاهی اعلام می‌دارد.