حضور گروه هدیش در بیست و دومین نمایشگاه ببین المللی لوازم خانگی 1401

نمایشگاه لوازم خانگی

تلویزیون جزئی جدایی‌ناپذیر از زندگی امروز است و هدیش به‌عنوان شرکتی با سابقه در تولید محصولات صوتی و تصویری، همواره در تلاش بوده‌ است تا با بهره‌گیری از فناوری‌های روز، تجربه بی‌نظیری در تماشا را به مشتریان خود هدیه دهد.

حضور در نمایشگاه‌ها همواره به عنوان گامی برای معرفی هرچه‌بهتر خدمات و محصولات، مورد توجه صنایع قرار داشته و در همین راستا، شرکت هدیش نیز در بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی حضور پیدا کرد تا از جدیدترین محصولات و خدمات خود رونمایی کند.
معرفی برند پانورامیک و محصولات آن، بخش مهمی از این نمایشگاه بود که گروه هدیش در غرفه خود به معرفی آن پرداخت. تلویزیون‌های پانورامیک که با بهره‌گیری از فناوری‌های روز دنیا، در ابعاد مختلف از 32 تا 75 اینچ، پاسخگوی نیازهای مشتریان مختلف هستند، در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شدند.
گسترش نمایندگی‌ها و خدمات پس از فروش در سراسر کشور، هدف دیگر گروه هدیش برای حضور در این نمایشگاه بود تا با توسعه شبکه خدماتی خود، محصولاتش را مهمان خانه‌های بیشتری کند.
مصاحبه مدیرعامل هدیش با رسانه‌های خبری مختلف پیرامون محصولات و خدمات جدید این شرکت، بخش دیگری از حضور هدیش در بیست و دومین نمایشگاه لوازم خانگی بود. هدیه هدیش برای بازدیدکنندگان غرفه خود، دو دستگاه تلویزیون 42 اینچ و یک دستگاه ساندبار پانورامیک بود که در روز آخر، به قید قرعه به سه نفر اختصاص یافت.
بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی ۲۹ آذر تا ۲ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد و گروه هدیش به‌عنوان یکی از برندهای فعال درحوزه تولید لوازم خانگی صوتی و تصویری در این نمایشگاه حضور داشت.
گالری تصاویر نمایشگاه