اخذ استانداردهای ایزو برای شرکت هدیش سبز پارسه

news-iso

رعایت استاندارد در هر حوزه‌ای به ویژه تولید، لازمه انجام فعالیت است و کسب‌وکارها ملزم هستند تا با رعایت آنها، در نهایت محصول یا خدمتی مناسب را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.  ایزوها استانداردهای بین‌المللی مربوط به زمینه‌های مختلف کاری اعم از تولید و خدمات هستند که با ایجاد شفافیت در فعالیت‌های اقتصادی و تجاری، مسیر را برای رشد کسب و کارها هموار می‌کند.

شرکت هدیش سبز پارسه، در راستای انجام هرچه بهتر فعالیت‌های خود و احترام به حقوق پرسنل و مشتریان، اقدام به دریافت ایزوهای مناسب برای حوزه فعالیت خود داشته است. از مهمترین استانداردهای هدیش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ایزو 9001:2015 در سیستم مدیریت کیفیت: ارتقای کیفیت محصولات و خدمات از الزامات هر کسب و کاری است. استاندارد‌های سری ۹۰۰۰ در مورد سیستم‌های مدیریت کیفیت هستند و از بین همه ‌آن‌ها ایزو 9001:2015 قابلیت صدور گواهی نامه را دارد.  ایزو 9001: 2015 به عنوان یک استاندارد بین‌المللی، مجموعه‌ای از بایدها و نبایدهای سیستمی را ارائه می‌دهد که نشان می‌دهد یک سازمان می‌تواند محصولات و خدمات خود را با کیفیت بین‌المللی ارائه دهد.
  • ایزو 14001:2015 در سیستم مدیریت محیط زیست: توجه به محیط زیست و جلوگیری از ایجاد آلاینده‌ها به محیط زیست، از مواردی است که هر کسب و کاری باید مورد توجه داشته باشد. استاندارد ایزو 14001:2015 استانداردی برای جلوگیری یا به حداقل رساندن آسیب‌های محیطزیستی سازمان‌ها است که رشد اقتصادی و محیط زیستی کسب و کار را به‌همراه دارد
  • ایزو 45001:2018 در سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی: نیروی انسانی سرمایه هر سازمانی است و توجه به امنیت کاری برای پرسنل فعال در بخش‌های تولیدی یکی از مهمترین رسالت‌های سازمان‌هایی است که به جذب نیرو در این بخش‌ها می‌پردازند. این استاندارد در سال 2018 و با هدف کاهش آسیب‌های شغلی و بیماری‌ها منتشر شده است.

تمامی این اقدامات و گواهی‌نامه‌ها برای ارائه خدمات هرچه بهتر به مشتریان و توسعه هرچه بهتر هدیش در سال‌های پیش رو است.