خط مشی

شرکت هدیش سبز پارسه، تولیدکننده انواع لوازم صوتی و تصویری با انتخاب استاندارد بین‌المللی ایزو 9001:2015، به عنوان الگوی سیستم مدیریت کیفیت و درنظر گرفتن جهت‌گیری استراتژیک سازمان، به منظور ارتقای کیفیت و تضمین مشخصات فنی محصولات، خط مشی کیفیت خود را به شرح زیر اعلام می‌دارد: 1. تولید محصول مطابق با استانداردهای روز جهانی با هدف تامین رضایت مشتریان 2. ارتقای آگاهی و دانش سازمان از طریق آموزش‌، ثبت و انتقال تجارب و ترغیب به مطالعه و پژوهش کارکنان سازمان 3. ایجاد محیط امن و مناسب و گسترش کار گروهی و جذب مشارکت کارکنان در فعالیت‌های کلیدی 4. رعایت و تامین الزامات و خواسته‌های استانداردهای مدیریت کیفیت و بهبود مستمر اثربخشی آن در سازمان 5. کسب سهم بازار از طریق ارتقای کیفیت محصولات و خدمات فنی در حوزه نصب و خدمات پس از فروش ارائه شده به مشتری 6. تولید محصولات منطبق بر فناوری روز جهانی و حضور مستمر ذر بازار 7. استفاده بهینه از منابع محدود و کاهش ضایعات و دوباره‌کاری‌های حوزه تولید براساس این خط مشی، اهداف کیفیت سازمان با مشارکت مدیران، به صورت سالانه تدوین و مدیر تضمین کیفیت، مسئولیت پایش و گزارش‌دهی تحقق اهداف را عهده‌دار است.

 

       مدیر عامل

احمد نظامی‌پور دزفولی

Click Here

اهداف و ماموریت ها

مشتری‌مداری

شرکت هدیش ارائه محصولات با كيفيت را از ماموریت‌های اصلی خود می‌داند. ما به رعايت حقوق مصرف كننده واقفیم و همراهى با مشتری را حتى پس از خريد از اولویت‌های خود می‌دانیم.

نوآوری

هدیش همواره در تولید محصولات خود، نوآوری را به عنوان عنصری کلیدی مورد توجه قرار داده است. حمایت از ایده‌های جدید و خلاقانه در تولید محصولات و ارائه فرصت توسعه‌ی ایده‌ و کسب‌وکار از ماموریت‌های اصلی ما در هدیش است.

رعایت حریم خصوصی

ما خود را امانتدار مشتریان می‌دانیم و از این رو، رعایت حریم خصوصی و عدم تبعیض را در دستور کار خود قرار داده‌ایم تا مشتریان، با اطمینان خاطر از محصولات هدیش استفاده کنند.

سوالات متداول

شرکت هدیش سبز پارسه، از سال 1387، فعالیت خود را آغاز کرده است.

شرکت هدیش ارائه محصولات با كيفيت را از ماموریت‌های اصلی خود می‌داند. ما به رعايت حقوق مصرف كننده واقفیم و همراهى با مشتری را حتى پس از خريد از اولویت‌های خود می‌دانیم.

تمامی برندهای داخلی و تولیدکنندگان OEM و ODM ، بنکداران و فروشندگان محصولات صوتی و تصویری از مشتریان هدیش به شمار می‌آیند. شرکت هدیش آمادگی خود را برای همکاری با برندهای مختلف، با نیازها و سلایق متفاوت، اعلام کرده و از همکاری‌ها و روابط تجاری بلندمدت استقبال می‌کند.

تولید محصولات با کیفیت از مهمترین اهداف هدیش در انجام فعالیتش است که بهره‌مندی از ایزوهای 9001:2015 در سیستم مدیریت کیفیت، 14001:2015 در سیستم مدیریت محیط زیست و 45001:2018 در سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی دلیلی بر این مدعا است.

در حال حاضر شرکت هدیش تولید محصولات صوتی، تصویری و قطعات الکترونیکی این محصولات را در دستور کار خود قرار داده است.